CESTA ŽIVOTEM

Život je o změnách. A tedy cesta životem je o přijetí změn, v ideálním případě bez boje, s pokorou a vděčností. Neboť vše, co se děje jsou pouze informace, které tu pro nás jsou přítomny pro další seberozvoj.

Životní zkušenosti nás posouvají, ale někdy se cítíme být zacyklení, nevidíme pro sebe cestu vpřed a tak jen přihlížíme, jak nám okolí, rodina, přátelé či zvířata zrcadlí nás samotné, naše problémy. A někdy nepochopení sebe sama a hloubka lekce přeroste v nemoc, kdy už i vlastní tělo signalizuje takovým způsobem, abychom si všimli. Pak vhled do příčiny a její zhojení vnímám jako nejúčinnější z technik pomoci člověku a zvířeti.

Mou vizí je proto nejen být nápomocna na cestě za zdravím formou manuálních terapií koní a lidí, ale provázení na cestě životem. Nabídnout vhled do příčin, do aktuálního dění v životech zvířat a lidí a posun pomocí doteku a energií.

Stejně, jako se zdravotní problémy mnohdy dlouho rodí, i cesta zpět k harmonii a rovnováze může být delší. A postupným poodkrýváním příčin, prací v jemnosti a sebelásce, může i tato cesta být obohacující a radostná.

Bude mi ctí, když mi dovolíte být vaším průvodcem.PODPORA

Aktuálně silně vnímám potřebu sebe-péče, vždyť jak bych mohla dávat dál, co sama nemám? I proto vám ráda představuji své pomocníky v péči o sebe! Třeba někoho inspirují! Změny se nemusí dít hned, ale vědět o možnostech se může hodit.

Zelené potraviny od společnosti Green Ways

Mladý ječmen i sladkovodní řasa chlorella. A nově i brusinka, borůvka, řepa a mrkev.

Bylo pro mě překvapením, když jsem si nedávno uvědomila, že jsou po mém boku již od roku 2008. Jde o výživu a zároveň očistu, ale zevnitř.

Pokud budete chtít vědět víc nebo si rovnou objednat, můžete mě kontaktovat.


Péče o pleť s NUSKINem

Právě péči o pleť jsem donedávna nevnímala jako podstatnou. Až mi došlo, že obličej je zrcadlo našeho organismu a péčí o pleť pečuji nepřímo i o své orgány (vedle klasické péče o kůži, jako o největšího orgánu těla).Péče o tělo s Pharmanexem

Něco ve mně potravinové doplňky Pharmanex od Nuskinu odmítalo. Ale nastal den, kdy jsem potřebovala podporu pro své tělo a alespoň zkusit, jak se budu cítit právě s kvalitou této značky.